MENU

Описание проектов
Емблема Европа-вектор
 • Проект ЕВРОПА-ВЕКТОР здійснювався в регіоні Сумської області за підтримки Европейського Союзу. Партнери проекту: Федерація дитячих організацій (Спілка піонерських організацій) Сумщини, Сумський обласного благодійного Фонду "Благовіст", Скаутське об'єднання ЕСкО. м. Суми.
 • Головна мета проекту - створити умови зростання рівня партнерства між громадськими організаціями та владою у вирішенні проблем громад. Головними завданнями проекту є відпрацювання форм співробітництва у сфері організації альтернативних літніх форм відпочинку дітей та розширення можливостей зростання, розвитку, формування громадських організацій та об'єднань. 
 • Участниками реалізації проекту в Сумській області обрано шість районів: Лебединський, Охтирський, Роменський, Липово-Долинський, Тростянцький, Сумський, та м. Суми. Місцем проведення головного заходу проекту - літнього тренінгового табору, стане с. Курган Лебединського району.
 • Проект виконувався з 1 січня по 1 листопада 2004 року. З метою реалізації проекту в кожному обраному районі сформовано по 6 цільових груп (квітень-травень) у складі яких було по 20-25 дітей 1991-93 років народження: група ФДО(СПО) Сумщини (піонери), група скаутів, група учасників гри-випробування "Котигорошко", група інтелектуальної дії (громадський ліцей), група юних футболістів-аматорів Сумщини, група дітей, потребуючих соціальної підтримки (інваліди, сиріти, тощо).
 • В наметовому таборі в с. Курган з 3 червня проведено шість змін та семінари-тренінги для майбутніх лідерів громадських об'єднань.(Тут ви можете переглянути матеріали про ці зміни:ФДО(СПО)Сумщини; юних футболістів; скаутів; соколят; ліцеїстів; дітей з особливими потребами "Повір у себе")
 • З вересня по жовтень пройшла реєстрація громадських об'єднань та організацій за результатами проекта.

 • Емблема Матра-Кап

 • Проект розроблено двома громадськими організаціями: Федерацією дитячих організацій Сумщини (керівник Завальна С.М.), та Сумським міським скаутським об’єднанням „ЕСкО” (керівник Анохін Є.В.).
 • Проект визначає головну місію партнерів, як оздоровлення, гуманізацію позаформального спілкування дітей та підлітків. Саме в позаформальному середовищі негативні явища суспільства концентруються у вигляді примітивних форм спілкування, жорстоких відносин, криміналізаційної діяльності тощо. Запобігти цьому можна спрямовуючи зусилля громади на забезпечення пізнавальної діяльності дітей та підлітків. Автори проекту вважають, що це підвищить рівень спілкування дітей і підлітків, спрямує їх до самовиховання та самоконтролю. Це складові соціальної адаптації особистості у суспільстві.
 • Пропонується підтримка проектом вже існуючого п’ять років громадського ліцею „Сузір’я”, де понад 112 дітей абсолютно добровільно вивчають математику, астрономію, інформатику та наукову фантастику, винахідництво. Здобуті знання вони поповнюють в науково – дослідницьких експедиціях під час літніх канікул. Діти під керівництвом фахівців – волонтерів досліджують астрономічні явища, екологічні проблеми, пам’ятники національної культури тощо. Це не тільки мандрівки у світ знань, але й досвід позаформальних стосунків на вищому культурному та інтелектуальному рівні.
 • Автори проекту планують залучити до громадських форм освіти групи дітей та підлітків трьох селищ Сумського р-ну, та окремих районів м. Суми. Всі вони відзначаються високим рівнем соціальної напруженості та негативними явищами у підлітковому середовищі. Головними результатами втілення проекта стане поліпшення поза формальних стосунків у дитячому середовищі та можливість мультиплікативного ефекту проекта надалі. Запропоновані конкретні форми (індикатори) перевірки досягнення результатів. Головні витрати бюджету проекта спрямовані на його технічне забезпечення, та організацію експедицій. Кількість дітей і підлітків охоплених проектом – 320, волонтерів – 48, тривалість проекту - з 1 жовтня 2004 по 1 жовтня 2005 року.
 • Категория: Социальные проекты | Добавил: signal-sumy (06.02.2009)
  Просмотров: 1452
  Всего комментариев: 0

  Вітаю Вас Гость | Реєстрація | RSS | Вхід

  наверх